Najlepsze wypieki z dostawą we Wrocławiu i całej Polsce - zadzwoń i zamów

793 700 560

Dostawa

W jaki sposób i jakie produkty wysyłacie na terenie Polski?

Za pośrednictwem kuriera DHL wysyłamy produkty, które nie wymagają nieprzerwanego łańcucha chłodniczego w czasie transportu. W praktyce oznacza to ciasteczka:) Paczka trafia w Twoje ręce już następnego dnia. 

Jak wygląda dostawa we Wrocławiu?

Zamówienia na torty i ciasta na terenie Wrocławia dostarczane są kurierem dostosowanym do przewożenia produktów w warunkach chłodniczych. Wysyłamy je dwa razy dziennie o godz. 8 i o godzinie 16. Kurier dostarczy Twoje zamówienie w przeciągu 4 godzin. Jeśli zależy Ci innych godzinach dostawy skontaktuj się z nami. Zamówienie możemy wysłać o dowolnej ustalonej wcześniej porze. Istnieje również możliwość wybrania opcji dostawy w przeciągu 2 godzin, jest ona jednak dodatkowo płatna (+10zł).

Czy ciasta i torty są bezpieczne w transporcie?

Współpracujemy z doświadczona firmą kurierską specjalizującą się w dostawach ciast i tortów. Krążą plotki, że z sukcesem dowozili nawet złożone już 3 piętrowe torty. Jednocześnie dla pewności zachęcamy do obejrzenia ciasta/tortu w momencie dostawy.

Ile kosztuje dostawa?

Zapewniamy darmową dostawę do każdego zamówienia powyżej 250zł. Wysyłka zamówień poniżej tej kwoty to koszt 20zł brutto dla tortów ciast (dostawa chłodnią), 15 – 18 zł dla ciasteczek (Paczkomat/ Kurier DHL) .

Jak szybko od złożenia zamówienia dostanę przesyłkę?

Zazwyczaj na realizację zamówienia złożonego on-line potrzebujemy 48 h. Jeśli jednak zależy Ci na szybszej dostawie skontaktuj się z nami, zobaczymy czy jest akurat taka możliwość. Paczki wysyłane Kurierem DPD dostarczane są następnego dnia.  Zamówienie z dostawa na terenie Wrocławia dotrze do Ciebie tego samego dnia.

Czy mogę umówić dostawę na konkretną godzinę?

Zamówienia na terenie Wrocławia dostarczane są w przedziale 4-godzinnym. Istnieje możliwość wybrania dostawy z przedziale 2-godzinnym. W przypadku paczek wysyłanych kurierem DHL niestety nie ma możliwości wybrania dokładnej godziny, zachęcamy natomiast do bezpośredniego kontaktu z kurierem, który dostarcza Twoją przesyłkę. Numer telefonu do kuriera znajdziesz w wiadomości e-mail  od firmy DHL, informującym Cię o nadchodzącej przesyłce. 

Czy mogę zmienić adres dostawy?

To zależy na jakim etapie jest realizacja Twojego zamówienia. Jeśli potrzebujesz zmienić adres dostawy skontaktuj się z nami telefonicznie.

Formy płatności

Zamówienie możesz opłacić na trzy sposoby:

Bezpieczne płatności obsługiwane przez Przelewy24

Tradycyjny przelew bankowy dla osób preferujących logowanie do banku, przelew w placówce banku lub na poczcie. Zamówienia opłacone w ten sposób zostają przekazane do realizacji po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie lub po wysłaniu potwierdzenia przelewu.

Numer rachunku: 74 1090 2503 0000 0001 3329 5154 (Santander)

Zamówienie można również opłacić w naszej pracowni w momencie składania zamówienia.

0
preloader